سوپ سینما نمایش اعتراض سینمای فوتبال

سوپ: سینما نمایش اعتراض سینمای فوتبال کارگردان کارگردان فیلم اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار علمی و آموزشی شیر سوسک، غذای نسل آینده

سوسک‌ها در سیستم گوارشی خود نوعی شیر تولید می‌کنند که جهت تغذیه نوزادان این حشره کاربرد دارد. به گفته دانشمندان، این مایع دارای تمامی مواد غذایی موردنیاز انسان

شیر سوسک، غذای نسل آینده

شیر سوسک، غذای نسل آینده

عبارات مهم : استفاده

سوسک ها در سیستم گوارشی خود نوعی شیر تولید می کنند که جهت تغذیه نوزادان این حشره کاربرد دارد. به گفته دانشمندان، این مایع دارای تمامی مواد غذایی موردنیاز انسان بوده و یک ابر غذا به شمار می رود.

به گزارش سیناپرس؛بیشتر انسان ها از شیر در رژیم غذایی خود استفاده کرده و این ماده غذایی را بسیار دل چسب و دوست داشتنی می دانند که ارزش غذایی بالایی دارد. به طورکلی شیر و محصولات لبنی به دست آمده از آن در همه سنین دارای طرفداران زیادی بوده و در انواع متفاوت و به اشکال گوناگون مورداستفاده قرار می گیرد.

در قرون اخیر جمعیت زمین با زیاد کردن زیادی روبه رو شده است و به همین علت شناسایی منابع غذایی جدید، دارای اهمیت زیادی هست. از سوی دیگر اگر شما اهل ماجراجویی بوده و از رژیم غذایی عادی خود خسته شده است اید، دانشمندان جهت شما یک پیشنهاد خاص دارند: شیر سوسک!

شیر سوسک، غذای نسل آینده

بر اساس گزارش های رسمی منتشرشده در این رابطه، دانشمندان دریافتند که شیر سوسک که از نوعی سوسک خاص تهیه می شود دارای فواید غذایی بسیار بیشتری به نسبت شیر گاو بوده و جهت بشر مفیدتر هست. تیمی بین المللی از پژوهشگران در مطالعات خود به بررسی و آنالیز شیرابه موجود در سیستم گوارش میانی نوعی سوسک پرداختند که ازنظر تخصصی با نام شیر سوسک آشنا می شود.

این مایع سرشار از پروتئین و بسیار مغذی جهت تغذیه سوسک های نوزاد استفاده شده است و پژوهشگران در پی آن هستند تا امکان استخراج این ماده را به میزان زیاد از سوسک ها فراهم کرده و یک ابر غذای بسیار غنی تولید کنند. به گفته دانشمندان، این ماده غذائی به تنهایی دارای تمامی مواد غذایی موردنیاز بدن انسان بوده و می تواند پروتئین، چربی، شکر و … را جهت انسان تأمین کند.

سوسک‌ها در سیستم گوارشی خود نوعی شیر تولید می‌کنند که جهت تغذیه نوزادان این حشره کاربرد دارد. به گفته دانشمندان، این مایع دارای تمامی مواد غذایی موردنیاز انسان

در خاتمه باید به این خبر خوب اشاره کنیم که دانشمندان در حال حاضر به عنوان تهیه مزارع پرورش سوسک و مراکز تهیه لبنیات به دست آمده از این حشره فکر نمی کنند و اصولاً در حال حاضر برنامه ای جهت افزودن این ماده غذایی به سفره انسان ها و رژیم غذایی بشر وجود نداشته و دانشمندان در تلاش هستند تا با استفاده از فرمول این ماده غنی ازنظر غذایی، نوعی ابر غذا جهت نسل های آینده تهیه کنند که قطعاً با پرسشها کمبود منابع غذایی روبه رو خواهند شد.

واژه های کلیدی: استفاده | پروتئین | استفاده | بدن انسان | دانشمندان | رژیم غذایی | مواد غذایی | اخبار علمی و آموزشی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz