سوپ سینما نمایش اعتراض سینمای فوتبال

سوپ: سینما نمایش اعتراض سینمای فوتبال کارگردان کارگردان فیلم اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث راننده مزدا قربانی اختلاف ملکی شد ، دوربین های مدار بسته راز تصادف ساختگی را فاش کرد

ساعت 9 شب ۲۹ تیر سال گذشته، مأموران کلانتری 169 مشیریه خبر وقوع تصادف مرگباری را به بازپرس کشیک قتل اعلام کردند.

دوربین های مدار بسته راز تصادف ساختگی را فاش کرد/راننده مزدا قربانی اختلاف ملکی شد

عبارات مهم : تصادف

ساعت 9 شب ۲۹ تیر سال گذشته، مأموران کلانتری 169 مشیریه خبر وقوع تصادف مرگباری را به بازپرس کشیک قتل اعلام کردند.

ایران نوشت:به دنبال اعلام این خبر، تحقیقات به دستور بازپرس سجاد منافی آذر شروع شد. نخستین بررسی ها حکایت از آن داشت که یک دستگاه پژو 206 با مرد میانسالی کنار خیابان تصادف کرده و از صحنه متواری شده است هست. گرچه در نگاه اول به نظر می رسید که عنوان تصادف غیرعمد باشد ولی مدارکی در صحنه به دست آمد که نشان می داد این تصادف عمدی بوده و مرد 65 ساله به قتل رسیده است.

پس از بازبینی دوربین های مداربسته اطراف محل اتفاق مشخص شد که ماشین پژو 206 بعد از برخورد عمدی با مرد میانسال از صحنه متواری شده است است ولی از آنجا که شماره پلاک ماشین قابل خواندن نبود تحقیقات میدانی شروع شد و تعدادی از شماره های پلاک ماشین به دست آمد. کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت با بررسی بیش از 5700 ماشین آخر موفق به شناسایی صاحب فراری ماشین شدند.

راننده مزدا قربانی اختلاف ملکی شد ، دوربین های مدار بسته راز تصادف ساختگی را فاش کرد

از سویی در تحقیق از خانواده مقتول مشخص شد که 13 سال قبل مقتول زمینی داشته که از سوی افراد ناشناس با سند سازی اقدام به ساخت و ساز غیرمجاز در ملک او کرده بودند ولی مرد میانسال شکایت کرده و دادگاه با محکوم کردن متهمان آنها را مجبور به پرداخت جریمه چند میلیاردی و بازپس دادن ملک کرده بود. همین مسأله نیز باعث کینه و اختلاف شده است بود. یکی از آنها مرد میانسالی به نام جعفر بود.

این درحالی بود که صاحب ماشین پژو 206، همان مردی بود که در پرونده سندسازی محکوم آشنا شده است بود. جعفر بازداشت شد و زمانی که با مدارک پلیسی مواجه شد به قتل اعتراف کرد. او گفت: بعد از این که دادگاه حکم را صادر کرد، تصمیم به انتقام گرفتم و با همدستی یکی از دوستانم نقشه را طراحی کردیم. می خواستم با تصادف ساختگی از مرد میانسال انتقام بگیریم و جهت همین شب اتفاق از محل کار مقتول او را تعقیب کردیم. هنگام تعقیب مرد میانسال سوار بر ماشین مزدا 3 خود شد و در بین راه با جدول خیابان برخورد کرد. هنگامی که از ماشین پیاده شد تا عنوان را بررسی کند با ماشین به او زده و از محل متواری شدیم.

به دنبال اعتراف متهم، همدست او بازداشت شد. با دستگیری عاملان این تصادف مرگبار به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران، متهمان به محل اتفاق انتقال یافته شده است و به بازسازی صحنه جنایت پرداختند.

ساعت 9 شب ۲۹ تیر سال گذشته، مأموران کلانتری 169 مشیریه خبر وقوع تصادف مرگباری را به بازپرس کشیک قتل اعلام کردند.

واژه های کلیدی: تصادف | ماشین | اختلاف | دوربین | میانسال | میانسالی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz